jkp_info1

17.03.2020. Obavještenje za kupce – dezinfekcija malih kontejnera

Штампа Ел. пошта

kontejneri 1 uprava.jpg

ЈП „Комунално Брчко“ обавјештава грађане да су у току припреме за провођење активности на дезинфекцији свих малих контејнера на градском подручју.

Реализација активности требало би да почне од четвртка, 19.03.2020. године и радиће се упоредо са пражњењем малих контејнера по важећем дневном распореду одвоза кућног смећа. То значи да ће се дезинфекција малих контејнера у четвртак 19.03.2020.године радити на подручју Центра, Српске Вароши, Илићке и Грчице.

У петак 20.03.2020. године дезинфекција малих контејнера би требало да буде реализована на подручју Колобаре, Бурића Брда, Мераја, насеља Брчко Ново, Ш насеља, Кланца и Ријека.

Активности на дезинфекцији ће бити настављене и у наредној седмици, до потпуне дезинфекције свих посуда за одлагање отпада запремине 1,1 метар кубни.

iso 9001

iqnet gis_jpkomunalno brcko_smart_city_banner